COVID-19 Süreci Sonrası Yat Kiralama Güvenli mi?

Hepimizin bildiği gibi tüm Dünya olarak ciddi bir pandemi dönemi sürecinden geçiyoruz. Dünya çapında salgına yakalanan ve hayatına kaybeden birçok insan oldu.

Tabii alınan ciddi tedbirler, sosyal mesafe kuralları ve hijyen kuralları sayesinde ülkemizde normalleşme sürecine doğru ilerliyoruz. Yaklaşan yaz sezonu doğrultusunda herkesin aklında. Yaz tatilini nasıl yapacağız? sorusu oluşmaya başladı.

Sağlık Bakanlığı ve Turizm Bakanlığı nın denetimleriyle oteller ve yatlar hijyenik kurallara uygun olarak hizmet vermek için çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Tatilcilerin ilk aklına gelen kalabalık tatil yerlerinden çok daha butik ve daha az insanın olabileceği seçenekler oluyor.

COVID-19 Süreci Sonrası Yat Kiralama Güvenli mi? 0
COVID-19 Süreci Sonrası Yat Kiralama Güvenli mi? 1

Özellikle böyle bir zamanda sosyal mesafe ve hijyen açısında yat kiralama fikri daha cazip gelmektedir.

Bu süreçte daha önceden rezervasyon yaptıran ziyaretçilerimiz normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte iptal – iade talebinde bulunmamakla birlikte, rezervasyon talepleri de artmaya başladı…

Yat kiralama hizmetini en doğru standartlarda verebilmek üzere, Sağlık Bakanlığı ve Turizm Bakanlığı denetimleri doğrultusunda gereken tüm dezenfekte işlemlerimize ve diğer uygulamalarımıza devam ediyoruz.

Istanbul Bodrum