Akşam Yemeği

Adından oldukça söz ettiren İstanbul Boğazı, ay ışığının altında insan tarif edilemez duyguları yaşatmaya devam ediyor. Havanın kararmasıyla birlikte ortaya çıkan İstanbul’un gece manzarasını kelimelerle anlatmak hiç kolay olmasa gerek…

Boğaz’ın her yanında rengarenk manzaraların ortaya çıkması, ay ışığını denize vurduğu sularda sadece suyun sesini dinleyerek seyir halinde manzarayla birlikte rüyalara dalıp gidecekseniz.

Akşam Yemeği 0
Akşam Yemeği 1

Günün yorgunluğunu atmak için arkadaşlarınızla veya sizin için özel biriyle, bu eşsiz manzarada dalgaların hafif sallantısında güzel bir müzik eşliğinde akşam yemeğinizi yiyebilir, günün yorgunluk ve stresinden kurtulabilirsiniz.

Bu büyüleyici atmosferde yemeğinizi yerken, Galata, Topkapı, Kız Kulesi, ve Ayasofya gibi İstanbul’un kalbinin attığı mekanları da izleyebilirsiniz.

Yalıkızı, özenle hazırlanmış zengin menüleri ile sizlere özel yemekli yat turları düzenlemeye ediyor Rentboat .

Geniş kapasiteli ve özel tasarımlı yatlarımızla Yemekli Boğaz Turu keyfini çıkarmak için seçeceğiniz yat ve menü ile rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Dilediğiniz saat ve yerden sizi alıyoruz ve sevdiklerinizle keyfini çıkarıyorsunuz.

Not: Yatlarımızda rutin olarak hijyenik standartlara göre temizlik, bakım ve dezenfeksiyon işlemleri yapılmaktadır.

Istanbul