Boğaz Turu

Manzara denildiği zaman akla ilk gelen İstanbul’un Boğaz Manzarası, yerli ve yabancı turistlerin değişilmez ziyaret noktası haline gelmiştir. Tabiki bu manzarayı seyretmenin ve eşsiz duyguları yaşamanın en iyi yolu boğazın masalsı suları üzerinde gezebilmektir.

Yalıkızı’ nın özel mimari tasarımları ile dizayn edilen yatları ile sunduğumuz Boğaz Turu hizmetimizle İstanbul tarihi dokularına yakından tanıklık etme fırsatını kaçırmak istemezsiniz diye düşünüyoruz.

Boğaz Turu 0
Boğaz Turu 1

Hizmet sunduğumuz Boğaz Turları kapsamında, Boğaz’ın doğal güzellikleri olan koru manzaralarını, eşsiz mimari tasarımlarıyla yalıları, aşkı hissettiren Galata ve Kız Kulesi’ni yakından görme şansını elde ederek, tutkuyu içinizde hissedeceksiniz.

Dolmabahçe ve Topkapı saraylarıyla heybetiyle tarihin dokusuna yakından tanıklık ederken, denizin temiz havası ve boğazın panoramik manzarası eşliğinde İstanbul gezisi yapıyor olacaksınız.

Lüks tasarımı, yüksek kalite ve hijyen standartlarına sahip yatlarımızla size özel boğaz turu hizmetimize katılmanızı bekliyoruz.

Siz de İstanbul’un eşsiz manzarasına yakından tanıklık etmek, boğaz turuna çıkmak istiyorsanız; beğendiğiniz yatı seçerek rezervasyonunuzu yaptırınız.

Not: Yatlarımızda rutin olarak hijyenik standartlara göre temizlik, bakım ve dezenfeksiyon işlemleri yapılmaktadır.

Istanbul Bodrum