Doğum Günü Partisi

Sevgiliniz, eşiniz, çocuklarınız, arkadaşlarınız veya ailenizden birinin Doğum Gününü kutlamak için mekan arama derdinden kurtulmanız için hizmetinizdeyiz.

İstanbul Boğaz’ının eşsiz manzarasıyla mekan farketmeksizin tüm sahil hattını seyrederken, size özel olarak konsept oluşturulmuş Doğum Günü Partisi’nin tadını doyamayacaksınız.

Doğum Günü Yat Turlarımızda kaliteli ve lüks yatlarımızda, size özel hazırlanacak menü ve pastalarınız eşliğinde üstelik uygun fiyatlara hafızalardan silinmeyecek en özel anlarınızı yaşayacaksınız.

Doğum Günü Partisi 0
Doğum Günü Partisi 1

Sizler için özel olarak seçilerek tasarlanan surround ses sistemize mobil telefonlarınızla, notebook veya usb bellek ile bağlantı kurarak bu özel anınızı dilediğinizce seslendirebileceksiniz.

Talep edilmesi halinde, canlı müzik, lazer gösteri, oryantal, fasıl vb. organizasyonları planlayarak Doğum Günü partinize fark yaratabilirsiniz.

Yatlarımızdan size uygun olanı seçerek, ekstralar kısmından Doğum Günü Yat turunuzu farklılaştırmak ve ardından rezervasyon yapmak sadece bir tık uzağınızda…

Daha ne duruyorsunuz, İstanbul Boğaz’ında Doğum Günü Partiniz için birlikte planlayacağım Yat Turu için sizleri bekliyoruz.

Not: Yatlarımızda rutin olarak hijyenik standartlara göre temizlik, bakım ve dezenfeksiyon işlemleri yapılmaktadır Rent a boat istanbul .

Istanbul